SAĞLIKLI AYAKLAR MUTLU İNSANLAR »

MEDİKAL

Sidas, 1975 yılından bu yana profesyonel ayak uzmanları için yeni tıbbi uygulamalar ve terapötik çözümler geliştirdi.
Sidas Medical ve Podiatech markaları size;
* Isıyla şekillendirilen ortez ve modüller,
* Kanıtlanmış etkinlik ve katma değer sağlayan yüksek kaliteli malzemeler ve konseptler,
* Yetişkin ve pediatrik değerlendirmeler yapmak ve özel plantar ortez üretmek için kullanabileceğiniz eksiksiz bir ekipman yelpazesi,
* Kişiye özel olarak hazırlanmış kişiselleştirilmiş eğitim desteği sunar.

Sidas Medical başarısı, uzmanlar, üst düzey sporcular ve ortopedi merkezleri arasındaki inovasyonun bir sonucudur. Sidas Medical, Podiatech markasıyla tanınır ve bu alanda bir çok ödülün sahibidir.
ISPO Ödülleri 2012, INPI Ödülü (Ulusal Yenilik Enstitüsü) ve sürekli geliştirilen yeni patentlerin sahibidir.
Sidas çözümlerinin faydalarını göstermek için Podiatech (Sidas Medical) tarafından çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmalar daha sonra Reims Üniversitesi ve en iyi sporcular gibi bağımsız laboratuvarlar tarafından onaylanmıştır. www.podiatech.com

Sonuçlar, diğer tip plantar ortezlerle karşılaştırıldığında OPCT® (Podiatech ortezleri) lehine açıkça yarar sağlar:
* Ayak Sağlık Gözlemcisi tarafından 2011 yılında 1.311 kişi ile yapılan anket çalışmasına göre;
* Statik ve dinamik konforda% 96 iyileştirme
* Yürüme mesafesinde% 50 artış
* Ağrı azaltılması
* İyileşme oranı % 91 olarak saptanmıştır.

SIDAS MEDICAL ile %100 kişisel ve fonksiyonel tabanlık üretimi mümkündür.
Sidas ve Podiatech sistemleri, Fransız ortopedistleri tarafından beden eğitimi profesyonelleri ile birlikte geliştirilmiştir.
Her ayak farklıdır, bu nedenle sadece kişiye özel tabanlık mümkün olan en iyi desteği verecektir. Kaliteli materyal seçimleri de tabanlıktan iyi bir performans alınmasında son derece önemlidir. Yüksek kaliteli ısı ile kalıplanmış malzemeler, doğru bir şekilde hızlı tabanlık kalıplandırmasını mümkün kılar. Gerekirse, tabanlıkların yeniden kalıplanabilir ve 30C suda yıkanabilir.

BAYİLİK FORMU

Sidas, günlük kullanıcılara, ayak desteğine ihtiyaç duyanlara, hastalara ve sporculara özel çözümler sunar. Bu çözümleri kurumu bünyesinde müşterilerine ve hastalarına sunmak isteyen hastaneler, fizik tedavi merkezleri, ortopedi ve fizyoterapi merkezleri, ortopedik ürün satış noktaları, hekimler, spor salonları, spor ve ayakkabı mağazaları ile çalışmaktan memnuniyet duyarız. Sidas, farklı özellikte tabanlıklar, ayak destek ürünleri, kremler ayak analiz ve taban şekillendirici cihazlar ve materyallerle sizlere farklı alternatifler sunar. 43 yıllık Sidas teknolojisini bünyenizde müşterilerinize sunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BAYİİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ! »

E-BÜLTEN


SOSYAL MEDYA