SAĞLIKLI AYAKLAR MUTLU İNSANLAR »

ÜRÜNLER

TABANLIKLAR

Sidas Custom tabanlıklar anti - bakteriyel, terleme, koku yapmayan, dayanıklı, geri dönüşümü olan ve ekolojik sistemi destekleyen materyallerin birleşiminden oluşmuştur.

Sidas koşu, bisiklet, kayak, golf, indoor, outdoor, takım sporları, günlük kullanım, çocuk, ekstra konfor, ilerleyen yaşlar için farklı bileşenlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Ayak analiziniz yapıldıktan sonra, ısı teknojisi ve silikon pedlerle alınan ayak şeklinize özel tabanlığınız kalıplanır ve 15 dakika içinde kullanımınıza sunulur.
TABANLIKLAR

DESTEK ÜRÜNLERİ

Sidas, günlük ayak ağrısına bir çözüm sağlayan yeni bir jel ürün serisi geliştirdi. Bu ürünler, kabarcıkları, su toplanmalarını, kanamaları, sürtünme ve tahrişleri önler, ayaklarınızı korur ve destekler.

Oluşmuş hasarları dış etkilerden koruyarak ağrıyı ve acıyı azaltarak hayat kalitenizi ve performansınızı artırır. Ürünler yıkanabilir ve anti-alerjiktir.
DESTEK ÜRÜNLERİ

KREMLER

Sidas kremleri ayağınızı hem korumayı, hem de incinen ayaklarınızı iyileştirmeyi hedefliyor. Vücudun tüm yükünü üzerinde taşıyan ayaklarınızın bakımını ihmal etmeyin.

Organik silikon, esansiyel yağlar, kolojen ve shea yağı ağırlıklı içerikleriyle küçük bir miktar kullanımla maksimum faydayı sağlar.
KREMLER
BAYİİ OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ! »

E-BÜLTEN


SOSYAL MEDYA